Vičický mošt 5l

Rozvoz Karlovarsko, Praha Vyprodáno
etiketa most 2023

Mošt je v prodeji od listopadu 2023, do února 2024

100% jablečný mošt

Mošt je plněný do systému bag-in-box 5l. 

Nefiltrovaný, neředěný, nepřislazovaný

Pasterizace na 78stupňů

Neposíláme poštou - pouze osobní odběr nebo rozvoz ! 

220 Kč
Momentálně nedostupné

Luxusní jablečná šťáva - nejlepší volba pro vás

Pokud jste zklamáni nekvalitním pitím, které jste nedávno zakoupili, máme pro vás řešení. Naše luxusní jablečná šťáva je nejen vynikající chutí, ale také zdravou a vyváženou volbou pro celou rodinu.

Slyšeli jsme, jak kluk na východu obchodu hovořil se svým otcem o hnusné chuti pití, které právě koupil. Naše jablečná šťáva vám zaručeně tuto zkušenost nezprostředkuje. Je vyrobena pouze z nejkvalitnějších jablek, aby vám poskytla autentickou a osvěžující chuť.

Neporovnatelná kvalita za příznivou cenu

Naše jablečná šťáva je cenově dostupná a ještě k tomu vám vychází mnohem levněji než ty nekvalitní nápoje, které se prodávají ve velkých plechovkách. Za pouhých 44,- můžete mít litr naší šťávy a ještě si ji můžete naředit trochou vody, abyste ušetřili ještě více peněz.

100% čistý produkt

Jako zákazník si zasloužíte pouze to nejlepší. Proto vám nabízíme 100% čistý produkt bez jakéhokoliv ředění, slazení nebo dochucování. Naše jablečná šťáva je přírodní a není do ní přidáváno žádné umělé sladidlo ani barvivo. Můžete si být jisti, že dostáváte pouze čisté a zdravé dobro.

Zvolte naši luxusní jablečnou šťávu a užijte si výjimečnou chuť a kvalitu za příznivou cenu. Nechte se přesvědčit o tom, že pití nemusí být jen hnusné a nezdravé. S naší šťávou budete mít jistotu, že si dopřáváte to nejlepší pro své tělo.

 

Proces začíná výběrem zdravých a nepoškozených jablek. Ta jsou důkladně omyta a vložena do drtiče, kde jsou rozemleta na kaši. Tato kaše je poté vylisována a šťáva putuje do nerezové nádrže, kde si odpočine a nechá usadit nežádoucí látky. Poté je šťáva přesunuta do nerezových hrnců, kde je zahřívána na teplotu 78 °C po dobu 20 minut, aby byla dostatečně pasterizována. Nakonec je horká tekutina naplněna do systému bag-in-box a nechá se vychladnout. Tímto způsobem vyrobený mošt si uchovává své vlastnosti minimálně 6 měsíců. Po otevření bag-in-boxu je mošt vhodné spotřebovat do 4 týdnů, pokud je skladován v lednici.

Kategorie: Mošt
Zpět do obchodu