Novinky

Leden - přihrnování půdy ke keřům

 

 

Frizzante
Nadešel čas představit vám nová vína a hlavně nový svěží vzhled našich etiket k desátému výročí naší práce s révou, hrozny a z nich skvělých produktů.
Jako první letí na světlo světa novinka našeho vinařství a tím je svěží bublinkaté Frizzante ze Sevaru.
Tato hitovka je jako dělaná pro letní dny. Úplně vidíme, jak sedíte na vašem oblíbeném místě, a s výhledem na zapadající slunce popíjíte tento velmi osvěžující a návykový nápoj. Nízký obsah alkoholu, velice příjemná kyselina a zbytkový cukr a výrazná chuť jahod zaručí ten správný požitek z růžového Frizzante. Šumivka jak má být ????
 
facebook-g0538c16d1_1920
10. výročí vinařství
Mikulasek_logo_separe black_nasirku-a
 
Tak a je to venku! Změna. Výročí. Slavíme! Ctíme našeho ochránce.
Zdravíme příznivce vinařství Mikulášek. Po 10ti letech práce naší rodiny na vičických svazích k nám přiletěla novinka a přistála přímo na naší láhvi.
Po celou dobu našeho pěstování a hospodaření se nám nad hlavami vznáší dravá káňata. Krouží nad vinicemi a čistí oblohu od nejkrutějšího vetřelce, zloděje, příživníka a ničitele vinaře i jeho práce – proklatého špačka! Ten umí sežrat úrodu hroznů v mžiku. Káně, náš věrný ochránce, nám pomohl uhlídat sladké bobulky na keřích vinné révy již mnohokrát po sobě. Létá nad námi, když se skláníme před révou a pečujeme o ni, od teď se vznáší i na láhvi, střeží náš hrozen v novém logu, a je všude s námi. Díky kámo za tvou pomoc, díky matko přírodo za tvé dary!
Rozhodli jsme se na desáté výročí našeho počínání ve vinařském světě změnit i kompletní vzhled. O tom budou další příspěvky.
Kosočtvercům a červené barvě dáme tedy všichni sbohem a šáteček! Se sklenkou vína vítáme dravého ptačího kámoše Káňu ????
 
facebook-g0538c16d1_1920

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem